na wyczerpaniu
Opis
Koperta: stal szlachetna w kolorze złotym
Średnica koperty: 38 mm
Grubość koperty: 10 mm
Tarcza: złota
Szkiełko: mineralne
Bransoleta: stal szlachetna typu mesh w kolorze złotym
Wodoszczelność: 3 ATM (odporny na zachlapania)
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Złoty |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 38 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Złoty |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Złoty |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | WR 30m |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |




Grawerowanie 















