na wyczerpaniu
Opis
Tissot Everytime Lady T143.210.11.011.00 to elegancki zegarek damski z kolekcji T-Classic, cechujący się minimalistycznym designem. Posiada kopertę ze stali nierdzewnej o średnicy 34 mm, a tarczę chroni szafirowe szkło odporne na zarysowania. Mechanizm kwarcowy ETA F05.412 zapewnia precyzyjne działanie, a wodoodporność na poziomie 50 metrów sprawia, że zegarek jest odporny na codzienne kontakty z wodą. Srebrna tarcza z liniowymi indeksami i smukłe wskazówki liściowe podkreślają jego nowoczesny i elegancki charakter.
Kolekcja: T-Classic
Mechanizm: Kwarcowy, kaliber ETA F05.412
Koperta: Stal nierdzewna 316L
Średnica koperty: 34 mm
Grubość koperty: 6.9 mm
Szkiełko: Szafirowe, odporne na zarysowania
Dekiel: Pełny
Wodoszczelność: 50 m (5 bar)
Tarcza: Srebrna z wykończeniem sunburst, indeksy liniowe, wskazówki typu feuille
Bransoleta: Stal nierdzewna, siatkowa
Funkcje: Godziny, minuty, sekundy
Gwarancja: 2 lata
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 31 - 35 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 34 mm |
| Grubość koperty | 7 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Srebrny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Szafirowe |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | WR 50m |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Motylkowe |
| Typ kalendarza | Data |




Grawerowanie 















