na wyczerpaniu
Opis
Zegarek Tissot T-My Lady Automatic T132.007.11.351.00 to elegancki damski czasomierz, który łączy nowoczesny design z klasycznym stylem. Posiada 29 mm kopertę wykonaną ze stali nierdzewnej oraz niebieską tarczę, chronioną szafirowym szkłem. Wyposażony w mechanizm automatyczny Powermatic 48 z 48-godzinną rezerwą chodu, zegarek oferuje również datownik oraz transparentny dekiel, umożliwiający podziwianie precyzyjnego mechanizmu. Dodatkowo, zegarek jest wodoodporny do 100 metrów, co czyni go praktycznym i stylowym wyborem na co dzień.
Kolekcja: T-Lady
Mechanizm: Automatyczny Powermatic 48, kaliber ETA 48.111 z 48-godzinną rezerwą chodu
Koperta: Stal nierdzewna 316L
Średnica koperty: 29.30 mm
Grubość koperty: 11 mm
Szkiełko: Szafirowe, odporne na zarysowania
Dekiel: Przezroczysty, umożliwiający podgląd mechanizmu
Wodoszczelność: 100 m (10 bar)
Tarcza: Jasnoniebieska z indeksami pałeczkowymi
Bransoleta: Stal nierdzewna
Funkcje: Godziny, minuty, sekundy, data na godzinie 3
Gwarancja: 2 lata
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 26 - 30 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 29 mm |
| Grubość koperty | 11 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Niebieski |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Szafirowe |
| Mechanizm | Automatyczny |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | WR 100m |
| Typ mechanizmu | Automatyczny |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |
| Typ kalendarza | Data |




Grawerowanie 















