na wyczerpaniu
Opis
Tissot Classic Dream Lady T129.210.11.031.00 to elegancki zegarek damski łączący nowoczesność z klasycznym designem. Koperta i bransoleta wykonane są ze stali nierdzewnej, a tarcza w kolorze srebrnym pokryta jest szkłem szafirowym, co zapewnia trwałość i odporność na zarysowania. Zegarek napędza szwajcarski mechanizm kwarcowy ETA F04.115 z wskaźnikiem końca żywotności baterii (EOL) oraz funkcją datownika. Model ten cechuje się wodoodpornością do 50 metrów, co sprawia, że jest praktyczny i stylowy na co dzień.
Kolekcja: T-Classic
Mechanizm: Kwarcowy, kaliber ETA F04.115
Koperta: Stal nierdzewna 316L
Średnica koperty: 28 mm
Grubość koperty: 7.1 mm
Szkiełko: Szafirowe, odporne na zarysowania
Dekiel: Pełny
Wodoszczelność: 50 m (5 bar)
Tarcza: Srebrna z wykończeniem sunburst, indeksy pałeczkowe i kropkowe, wskazówki typu dauphine
Bransoleta: Stal nierdzewna
Funkcje: Godziny, minuty, sekundy, data na godzinie 3
Gwarancja: 2 lata
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 26 - 30 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 28 mm |
| Grubość koperty | 7 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Srebrny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Szafirowe |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | WR 50m |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |
| Typ kalendarza | Data |




Grawerowanie 















