na wyczerpaniu
Opis
Kolekcja: T-Lady
Mechanizm: Kwarcowy ETA F03.115 z funkcją EOL (End Of Life)
Koperta: Stal nierdzewna 316L
Średnica koperty: 26 mm
Grubość koperty: 6.9 mm
Szkiełko: Szafirowe, odporne na zarysowania z powłoką antyrefleksyjną
Dekiel: Solidny, zamknięty
Wodoszczelność: 50 m (5 bar)
Tarcza: Biała masa perłowa z rzymskimi cyframi i oknem daty na godzinie 6
Bransoleta: Skórzany pasek ze skóry cielęcej z fakturą aligatora, zielony, z zapięciem motylkowym
Funkcje: Godziny, minuty, sekundy, data na godzinie 6
Gwarancja: 2 lata
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 26 - 30 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 26 mm |
| Grubość koperty | 7 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Perłowy |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Szafirowe |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Zielony |
| Materiał paska | Skóra naturalna |
| Wodoszczelność | WR 50m |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |
| Typ kalendarza | Data |




Grawerowanie 















