na wyczerpaniu
Opis
Zegarek Tissot Seastar 1000 Powermatic 80 T120.807.11.051.00 to elegancki czasomierz łączący precyzję z nowoczesnym designem. Wyposażony jest w stalową kopertę o średnicy 40 mm, szarą tarczę gradientową oraz automatyczny mechanizm Powermatic 80, zapewniający 80-godzinną rezerwę chodu. Zegarek posiada szafirowe szkło odporne na zarysowania i wodoodporność do 300 metrów, co czyni go idealnym do nurkowania. Całość dopełnia stalowa bransoleta, podkreślająca jego styl i wytrzymałość.
Kolekcja: T-Sport
Mechanizm: Automatyczny Powermatic 80, kaliber ETA C07.111 z 80-godzinną rezerwą chodu
Koperta: Stal nierdzewna 316L
Średnica koperty: 40 mm
Grubość koperty: 12.5 mm
Szkiełko: Szafirowe, odporne na zarysowania z powłoką antyrefleksyjną
Dekiel: Przezroczysty, umożliwiający podgląd mechanizmu
Wodoszczelność: 300 m (30 bar)
Tarcza: Szara z wykończeniem gradientowym, indeksy pałeczkowe i kropkowe, luminescencyjne wskazówki pokryte Super-LumiNova
Bezel: Ceramiczny, jednokierunkowy
Bransoleta: Stal nierdzewna
Funkcje: Godziny, minuty, sekundy, data
Gwarancja: 2 lata
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 40 mm |
| Grubość koperty | 12 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Szary |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Szafirowe |
| Mechanizm | Automatyczny |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | WR 300MT |
| Typ mechanizmu | Automatyczny |
| Zapięcie | Z przyciskiem |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Typ kalendarza | Data |




Grawerowanie 















