na wyczerpaniu
Opis
- Model: Thomas Sabo WA0302-264-213
- Średnica koperty: 33 mm
- Materiał koperty: Stal nierdzewna, złocona
- Kolor tarczy: Biała masa perłowa
- Materiał paska: Stal nierdzewna, złocona
- Wodoodporność: 5 ATM (odporny na zachlapania, można go nosić podczas kąpieli, ale nie jest przeznaczony do pływania)
- Mechanizm: Kwarcowy (Miyota 1L40)
- Funkcje: Wyświetlanie godzin, minut i sekund
- Szkiełko: Mineralne z powłoką szafirową
- Typ dekla: Zakręcany, stal nierdzewna
- Zapięcie: Klipsowe (Clip clasp)
- Grubość koperty: 9 mm
- Szerokość paska: 16 mm
- Maksymalny obwód nadgarstka: 200 mm
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Złoty |
| Średnica koperty (od-do) | 31 - 35 mm |
| Szerokość paska | 16 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 33 mm |
| Grubość koperty | 9 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Perłowy |
| Funkcje | Tarcza 24-godzinna,Chronograf,Data |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Złoty |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z zatrzaskiem |




Grawerowanie 















