na wyczerpaniu
Opis
SPECYFIKACJA
Płeć
Męskie
Seria producenta
Sonoran Chrono 43 mm
Nr producenta
SMWGO2102040
Styl
Sportowy
Waga przedmiotu
0,12
Wyświetlacz
Analog
Ruch
Bateria (kwarcowa)
Rodzaj ruchu
3540D, Ronda
Funkcje
Chronograf, data, godzina, minuta, sekunda
Materiał obudowy
Stal nierdzewna
Szerokość obudowy
43 mm
Grubość koperty
11 mm
Kształt obudowy
Okrągły
Wodoodporność
10 ATM
Kolor obudowy
Szary
Powierzchnia
Matowa, polerowana
Szkło
antyrefleksyjne, szafirowe szkło
Spód obudowy
skręcane, dno ze stali nierdzewnej
Kolor tarczy
Zielony
Materiał paska zegarka
Krzem
Kolor paska zegarka
Zielony
Zapięcie
Zapięcie na sprzączkę
Szerokość paska
27 mm
Maks. obwód nadgarstka
210 mm
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Szary |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 27 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 43 mm |
| Grubość koperty | 11 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Chronograf,Data |
| Szkiełko | Szafirowe z antyrefleksem |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Zielony |
| Materiał paska | Tworzywo sztuczne |
| Wodoszczelność | 10 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |
| Typ kalendarza | Data |
Grawerowanie 















