na wyczerpaniu
Opis
SPECYFIKACJA
Płeć
Męskie
Seria producenta
Chronograf Thunderbolt 43 mm
Nr pozycji producenta
SMWGI0000404
Styl
Nowoczesny, sportowy
Waga przedmiotu
0,17
Wyświetlacz
Analog
Ruch
Bateria (kwarcowa)
Rodzaj ruchu
3540.D, Ronda, wyprodukowano w Szwajcarii
Funkcje
Chronograf, data, godzina, minuta, sekunda
Materiał obudowy
Stal nierdzewna
Szerokość obudowy
43
Grubość koperty
12
Kształt obudowy
Okrągły
Wodoodporność
10
Kolor obudowy
Srebro
Powierzchnia
Matowe, polerowane
Szkło
antyrefleksyjne, szafirowe szkło
Kant
Naprawił
Spód obudowy
skręcane, dno ze stali nierdzewnej
Kolor tarczy
Zielony
Oświetlenie
iluminacja ręce, ilum. indeksy
Materiał paska zegarka
Stal nierdzewna
Kolor paska zegarka
Srebro
Zapięcie
Składane zapięcie
Szerokość ucha
22
Maks. obwód nadgarstka
215
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 22 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 43 mm |
| Grubość koperty | 12 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Chronograf,Data |
| Szkiełko | Szafirowe z antyrefleksem |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 10 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |
| Typ kalendarza | Data |
Grawerowanie 















