na wyczerpaniu
Opis
Koperta: Stal nierdzewna z pozłacaną powierzchnią, średnica 39 mm, grubość 8 mm
Szkło: Szafirowe, odporne na zarysowania
Wodoszczelność: 5 ATM (50 metrów)
Pasek: Skórzany, brązowy
Dodatkowe funkcje: Subtarcza z małą wskazówką sekundnika
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Złoty |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 39 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Biały |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Brązowy |
| Materiał paska | Skóra naturalna |
| Wodoszczelność | WR 50m |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
Produkty powiązane
989,00 zł
Cena regularna:
1 169,00 zł
Wysyłka w: 24 godziny
999,00 zł
Cena regularna:
1 149,00 zł
Wysyłka w: 24 godziny
949,00 zł
Cena regularna:
1 249,00 zł
Wysyłka w: 24 godziny
999,00 zł
Cena regularna:
1 189,00 zł
Wysyłka w: 24 godziny
1 019,00 zł
Cena regularna:
1 229,00 zł
999,00 zł
Cena regularna:
1 069,00 zł
Wysyłka w: 24 godziny
999,00 zł
Cena regularna:
1 199,00 zł
Wysyłka w: 24 godziny
1 049,00 zł
Cena regularna:
1 199,00 zł
Wysyłka w: 24 godziny
1 599,00 zł
Cena regularna:
1 719,00 zł
Wysyłka w: 24 godziny
1 549,00 zł
Cena regularna:
1 799,00 zł
Wysyłka w: 24 godziny
1 519,00 zł
Cena regularna:
1 799,00 zł
Wysyłka w: 24 godziny
1 529,00 zł
Cena regularna:
2 029,00 zł
Wysyłka w: 24 godziny
1 529,00 zł
Cena regularna:
2 329,00 zł
Wysyłka w: 24 godziny
1 429,00 zł
Cena regularna:
2 199,00 zł
Wysyłka w: 24 godziny




Grawerowanie 















