na wyczerpaniu
Opis
Mechanizm
Typ: Automatyczny.
Model mechanizmu: Seiko 4R36.
Liczba kamieni: 24.
Rezerwa chodu: Około 41 godzin.
Funkcje: Godzina, minuta, sekunda, dzień tygodnia, data, stop-sekunda, ręczne dokręcanie.
Koperta
Materiał: Stal nierdzewna.
Średnica: Około 42,5 mm.
Grubość: Około 13,4 mm.
Odporność na wodę: Do 100 metrów (10 ATM).
Dekiel: Przezroczysty, zakręcany.
Koronka: Wpuszczana, na godz. 4.
Szkiełko
Typ: Hardlex (utwardzane szkło mineralne).
Tarcza
Kolor: Pomarańczowy.
Indeksy: Nakładane, luminescencyjne.
Wskazówki: Pokryte powłoką LumiBrite.
Funkcje dodatkowe: Datownik dzień/data.
Pasek
Materiał: Silikon.
Kolor: Czarny.
Szerokość: 22 mm.
Zapięcie: Klasyczna sprzączka.
Dodatkowe cechy
Luminiscencja: LumiBrite na wskazówkach i indeksach.
Bezel: Jednokierunkowy, obrotowy.
Wytrzymałość i trwałość
Solidna konstrukcja przystosowana do codziennego użytkowania i aktywnego stylu życia.
Design i estetyka
Wygląd: Sportowy, inspirowany kultowymi modelami nurkowymi Seiko.
Styl: Dynamiczny, nowoczesny z wyraźnym akcentem kolorystycznym.
Idealny dla
Osób poszukujących niezawodnego zegarka automatycznego do codziennego noszenia.
Miłośników sportowego stylu i klasycznej japońskiej jakości Seiko.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 43 mm |
| Grubość koperty | 14 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Pomarańczowy |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data,Dzień tygodnia |
| Szkiełko | Szafirowe |
| Mechanizm | Automatyczny |
| Kolor paska | Czarny |
| Materiał paska | Silikonowy / Gumowy |
| Wodoszczelność | WR 100m |
| Typ mechanizmu | Automatyczny |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |
| Typ kalendarza | Dzień miesiąca, dzień tygodnia, |
| Funkcje bezela | Jednokierunkowy |




Grawerowanie 















