na wyczerpaniu
Opis
SPECYFIKACJA
Płeć
Męskie
Seria producenta
seria 670 45 mm
Nr producenta
R3253540007
Styl
Sportowy
Waga przedmiotu
0,14 kg
Wyświetlacz
Analog
Ruch
Bateria (kwarcowa)
Funkcje
24-godzinny, data, dzień, godzina, minuta, sekunda
Materiał obudowy
Stal nierdzewna
Szerokość obudowy
45 mm
Grubość koperty
10 mm
Kształt obudowy
Okrągły
Wodoodporność
5 ATM
Kolor obudowy
Srebrny
Powierzchnia
Matowa, polerowana
Szkło
utwardzone, szkło mineralne
Spód obudowy
tłoczone, dno ze stali nierdzewnej
Kolor tarczy
Czarny
Materiał paska zegarka
Stal nierdzewna
Kolor paska zegarka
Srebrny
Zapięcie
Składane zapięcie
Szerokość paska
22 mm
Maks. obwód nadgarstka
215 mm
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 22 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 45 mm |
| Grubość koperty | 10 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data,Dzień tygodnia |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Typ kalendarza | Dzień miesiąca, dzień tygodnia, |
Grawerowanie 















