Plein Sport PSBBA0123 Thunderstorm - zegarek
na wyczerpaniu
Opis
SPECYFIKACJA
Płeć
Damska, męska, uniseks
Seria producenta
Thunderstorm 40 mm
Nr producenta
PSBBA0123
Styl
Moda
Waga przedmiotu
0,04 kg
Wyświetlacz
Analog
Ruch
Bateria (kwarcowa)
Funkcje
Godzina, minuta, sekunda
Materiał obudowy
Plastikowy
Szerokość obudowy
40 mm
Grubość koperty
12 mm
Kształt obudowy
Okrągły
Wodoodporność
5 ATM
Kolor obudowy
Czarny, pomarańczowy
Powierzchnia
Matowa
Szkło
utwardzone, szkło mineralne
Spód obudowy
skręcane, dno ze stali nierdzewnej
Kolor tarczy
Czarny
Materiał paska zegarka
Krzem
Kolor paska zegarka
Czarny
Zapięcie
Zapięcie na sprzączkę
Szerokość paska
22 mm
Maks. obwód nadgarstka
210 mm
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Czarny |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Szerokość paska | 22 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 40 mm |
| Grubość koperty | 12 mm |
| Rodzaj koperty | Plastik |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Dwukolorowy |
| Materiał paska | Tworzywo sztuczne |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |
Grawerowanie 















