na wyczerpaniu
Opis
- Rozmiar koperty: 40,8 mm
- Materiał koperty: Stal nierdzewna
- Wodoszczelność: 50 m
- Szkiełko: Szafirowe
- Rodzaj mechanizmu: Automatyczny, kaliber F6S22, Made in Japan
- Jakość wykonania: 24 kamienie, 21,600 wibracji/godzinę, możliwość ręcznego nakręcania
- Funkcje: Mechanizm z możliwością zatrzymania wskazówki sekundowej
- Typ paska: Metalowy
- Cechy dodatkowe: Pół-szkieletowa tarcza, mały sekundnik, przezroczysty dekiel z tyłu
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Dwukolorowy |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 22 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 41 mm |
| Grubość koperty | 11 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Srebrny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Szafirowe z antyrefleksem |
| Mechanizm | Automatyczny |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Automatyczny |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |




Grawerowanie 















