na wyczerpaniu
Opis
Kolekcja: Contemporary Semi Skeleton
Mechanizm: Automatyczny Orient Caliber F6S22, z funkcją stop-sekundy (hacking) i możliwością ręcznego nakręcania. Posiada rezerwę chodu wynoszącą około 40 godzin.
Koperta: Stal nierdzewna
Średnica koperty: 40,8 mm
Grubość koperty: 10,9 mm
Szkiełko: Szafirowe, odporne na zarysowania
Dekiel: Przezroczysty, umożliwiający podgląd mechanizmu
Wodoszczelność: 50 m (5 bar)
Tarcza: Czerwona z otwartym sercem (semi-skeleton) i srebrnymi indeksami oraz wskazówkami pokrytymi luminescencyjnym materiałem
Bransoleta: Stal nierdzewna z zapięciem typu deployant
Funkcje: Godziny, minuty, mała sekunda
Gwarancja: 3 lata
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolekcja | CONTEMPORARY |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 41 mm |
| Grubość koperty | 11 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Czerwony |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Szafirowe |
| Mechanizm | Automatyczny |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | WR 50m |
| Typ mechanizmu | Automatyczny |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Typu deployment |




Grawerowanie 















