Cena regularna:
499,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
Stan produktu
Nowy z metką
Kolekcja
SLIM RUNWAY
Kolor koperty
Złoty
Szerokość paska
16
Średnica koperty (od-do)
31 - 35 mm
Średnica koperty (dokładnie)
33 mm
Grubość koperty
8 mm
Rodzaj koperty
Stal nierdzewna
Kolor tarczy
Złoty
Funkcje
12-UURS WEERGAVE
Rodzaj
Damski
Szkiełko
Mineralne
Mechanizm
Kwarcowy
Kolor paska
Złoty
Materiał paska
Stal nierdzewna
Wodoszczelność
5 ATM
Typ mechanizmu
Kwarcowy
Wyświetlacz
Analogowy
Zapięcie
Z przyciskiem
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolekcja | SLIM RUNWAY |
| Kolor koperty | Złoty |
| Średnica koperty (od-do) | 31 - 35 mm |
| Szerokość paska | 16 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 33 mm |
| Grubość koperty | 8 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Złoty |
| Funkcje | 12-UURS WEERGAVE |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Złoty |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |
Grawerowanie 















