na wyczerpaniu
Opis
Mechanizm: Kwarcowy
Materiał koperty: Stal nierdzewna
Kolor koperty: złota
Średnica koperty: 42 mm
Szkiełko: Mineralne
Wodoszczelność: 5 ATM (odporny na zachlapania, np. podczas mycia rąk)
Bransoleta: Stal nierdzewna
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolekcja | SLIM RUNWAY |
| Kolor koperty | Złoty |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 40 mm |
| Grubość koperty | 8 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Różowy |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Złoty |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 5 ATM |




Grawerowanie 















