Cena regularna:
419,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
Mechanizm: Kwarcowy
Materiał koperty: Stal nierdzewna
Kolor koperty: złota
Średnica koperty: 42 mm
Grubość koperty: 8 mm
Szkiełko: Mineralne
Wodoszczelność: 5 ATM (odporny na zachlapania)
Bransoleta: Stal nierdzewna, złota
Zapięcie: Motylkowe
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolekcja | SLIM RUNWAY |
| Kolor koperty | Złoty |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 15 |
| Wyposażenie | Pasek HRM |
| Średnica koperty (dokładnie) | 42 mm |
| Grubość koperty | 8 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Niebieski |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Złoty |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |




Grawerowanie 















