brak towaru
Opis
-
Mechanizm:
- Typ: Kwarcowy
- Kaliber: Ronda 515
- Funkcje: Godziny, minuty, sekundy, data
-
Koperta:
- Materiał: Plastik z recyklingu oceanicznego
- Średnica: 40 mm
- Grubość: 11 mm
- Kształt: Okrągła
- Wodoodporność: 100 metrów (10 ATM)
- Szkło: Szafirowe, odporne na zarysowania
-
Tarcza:
- Kolor: Zielony z wykończeniem sunray
- Indeksy: Aplikowane, z luminescencyjną powłoką
- Dodatki: Okienko datownika na godzinie 3
-
Pasek:
- Materiał: Guma (kauczuk)
- Kolor: Czarny
- Zapięcie: Sprzączka z plastiku z recyklingu oceanicznego
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Czarny |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Szerokość paska | 24 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 40 mm |
| Grubość koperty | 11 mm |
| Rodzaj koperty | Plastik |
| Kolor tarczy | Zielony |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data |
| Szkiełko | Szafirowe z antyrefleksem |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Czarny |
| Materiał paska | Silikonowy / Gumowy |
| Wodoszczelność | 10 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |




Grawerowanie 















