na wyczerpaniu
Opis
Koperta: Stal nierdzewna, kolor różowego złota, ozdobiona cyrkoniami
Średnica koperty: 38 mm
Grubość koperty: 11 mm
Szkiełko: Mineralne, odporne na zarysowania
Tarcza: Różowozłota, ozdobiona cyrkoniami
Funkcje dodatkowe:
Datownik (dzień miesiąca)
Chronograf (stoper)
Pasek: Skórzany, beżowy, szerokość 18 mm
Zapięcie: Tradycyjna klamra
Wodoszczelność: 10 ATM (100 metrów)
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Różowe złoto |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 38 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Srebrny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Beżowy |
| Materiał paska | Skóra naturalna |
| Wodoszczelność | WR 100m |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |




Grawerowanie 















