na wyczerpaniu
Opis
Zegarek wyposażony jest w mechanizm kwarcowy Miyota JS15, który zapewnia precyzyjne działanie. Posiada funkcję chronografu, 24-godzinny wskaźnik oraz datownik. Wodoszczelność na poziomie 10 ATM czyni go odpowiednim do pływania, choć nie nadaje się do nurkowania. Bransoleta ze stali nierdzewnej oraz zapięcie na zatrzask zapewniają wygodę i trwałość podczas codziennego noszenia.
Mechanizm: Kwarcowy (Miyota JS15)
Koperta: Stal nierdzewna, polerowana
Średnica koperty: 43 mm
Grubość koperty: 12 mm
Szkło: Hartowane szkło mineralne
Tarcza: Zielono-czarna
Funkcje: Chronograf, datownik, wskaźnik 24-godzinny
Bransoleta: Stal nierdzewna
Szerokość bransolety: 21 mm
Wodoodporność: 10 ATM (odpowiedni do pływania, ale nie do nurkowania)
Zapięcie: Zatrzaskowe
Styl: Sportowy, elegancki
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 21 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 43 mm |
| Grubość koperty | 12 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Zielony |
| Funkcje | Tarcza 24-godzinna,Chronograf,Data |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 10 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |
| Typ kalendarza | Data |




Grawerowanie 















