na wyczerpaniu
Opis
Napędzany precyzyjnym mechanizmem kwarcowym, zegarek gwarantuje dokładne odmierzanie czasu. Bransoleta wykonana ze stali nierdzewnej z zapięciem motylkowym dodaje nowoczesnego, eleganckiego wyglądu. Wodoszczelność na poziomie 5 ATM sprawia, że zegarek jest odporny na zachlapania i lekkie kontakty z wodą. Jego design doskonale łączy elementy sportowe z formalnymi, co sprawia, że zegarek jest wszechstronny i pasuje na różne okazje.
Model: F20345/2
Kolekcja: Junior
Mechanizm: Kwarcowy
Koperta: Stal nierdzewna
Średnica koperty: 36 mm
Grubość koperty: 9 mm
Szkło: Mineralne
Tarcza: Niebieska
Bransoleta: Stal nierdzewna, srebrna
Zapięcie: Zapięcie motylkowe (fale)
Wodoodporność: 5 ATM (odporność na zachlapania)
Funkcje:
Chronograf
Analogowy wyświetlacz
Przeznaczenie: Zegarek unisex, idealny dla dzieci i dorosłych
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Szerokość paska | 18 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 36 mm |
| Grubość koperty | 10 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Niebieski |
| Funkcje | Tarcza 24-godzinna,Chronograf |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |




Grawerowanie 















