na wyczerpaniu
Opis
- Mechanizm: Automatyczny, Caliber 8200, z możliwością ręcznego nakręcania.
- Rezerwa mocy: Około 40 godzin.
- Koperta: Czarna, platerowana jonowo, ze stali nierdzewnej, średnica 46 mm, grubość 13 mm.
- Szkło: Mineralne.
- Tarcza: Czarna z luminescencyjnymi wskazówkami i indeksami, wyświetlanie dnia i daty na pozycji godziny 3:00.
- Pasek: Tworzywo sztuczne
- Wodoszczelność: 10 ATM (odpowiedni do pływania i snorkelingu, ale nie do nurkowania scuba).
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Czarny |
| Średnica koperty (od-do) | 46 - 50 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 46 mm |
| Grubość koperty | 13 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data,Dzień tygodnia |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Automatyczny |
| Kolor paska | Czarny |
| Materiał paska | Tworzywo sztuczne |
| Wodoszczelność | 10 ATM |
| Typ mechanizmu | Automatyczny |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |
| Typ kalendarza | Dzień miesiąca, dzień tygodnia, |




Grawerowanie 















