Boccia 3165-11 Ladies - zegarek
na wyczerpaniu
Opis
- Marka: Boccia Titanium
- Model: 3165-11
- Rodzaj: Damski
- Mechanizm: Kwarcowy (Swiss-Parts-Ronda Caliber Nr. 751)
- Koperta:
- Materiał: Tytan
- Kształt: Owalny
- Wymiary: 36 mm (średnica), 8 mm (grubość)
- Wodoszczelność: 50 metrów (5 ATM)
- Tarcza:
- Kolor: Biały
- Wskazówki i indeksy: Złocone
- Szkiełko: Mineralne, wypukłe
- Bransoleta:
- Materiał: Tytan
- Szerokość: 20 mm
- Zapięcie: Bezpieczne zatrzaskowe
- Funkcje:
- Analogowy czas
- Szklany dekiel
- Inne cechy:
- Hipoalergiczny materiał, przyjazny dla skóry
- Waga: 49 g
- Bateria: Typ 379 / SR521SW, żywotność 2,5 roku
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Dwukolorowy |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Szerokość paska | 20 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 36 mm |
| Grubość koperty | 8 mm |
| Rodzaj koperty | Tytan |
| Kolor tarczy | Biały |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Dwukolorowy |
| Materiał paska | Tytan |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |
| Wyświetlacz | Analogowy |




Grawerowanie 















