Cena regularna:
699,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
- Mechanizm: Solarny
- Koperta:
- Materiał: Stal nierdzewna
- Kolor: Polerowane srebro
- Kształt: Okrągła
- Średnica: 39 mm
- Wysokość: 9 mm
- Szkło: Płaskie, szafirowe, odporne na zarysowania
- Wodoszczelność: 5 ATM (odporność na deszcz i prysznic, nie nadaje się do pływania)
- Tarcza: Niebieska
- Bransoleta:
- Materiał: Stal nierdzewna (milanese)
- Kolor: Niebieski
- Długość: 220 mm
- Szerokość: 18 mm
- Zapięcie: Bezpieczne zapięcie
- Funkcje: Data, godziny, minuty, sekundy
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Szerokość paska | 18 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 39 mm |
| Grubość koperty | 9 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Niebieski |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data |
| Szkiełko | Szafirowe |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Niebieski |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z zatrzaskiem |




Grawerowanie 















