Cena regularna:
6 799,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
- Model: Victorinox 241997 Dive Pro Automatic
- Średnica koperty: 43 mm
- Grubość koperty: 14 mm
- Waga: 105 g
- Materiał koperty: Tytan z czarną powłoką PVD
- Materiał bransolety: Guma
- Kolor tarczy: Czarny
- Mechanizm: Automatyczny
- Funkcje: Data, dzień, godziny, minuty, sekundy
- Wodoszczelność: 30 ATM / 300 metrów / 990 stóp
- Szkło: Szafirowe, antyrefleksyjne
- Zapięcie: Tradycyjna klamra
- Bezel: Jednokierunkowy, piaskowany tytan
- Dekiel: Zakręcany
- Luminescencja: Swiss Super-LumiNova na wskazówkach i indeksach
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Czarny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 21 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 43 mm |
| Grubość koperty | 14 mm |
| Rodzaj koperty | TITANIUM |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data |
| Szkiełko | Szafirowe z antyrefleksem |
| Mechanizm | Automatyczny |
| Kolor paska | Czarny |
| Materiał paska | Silikonowy / Gumowy |
| Wodoszczelność | WR 300MT |
| Typ mechanizmu | Automatyczny |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |




Grawerowanie 















