Cena regularna:
2 999,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
-
Koperta:
- Materiał: Stal nierdzewna
- Średnica: 43 mm
- Grubość: 13 mm
- Wodoszczelność: 20 ATM (200 metrów), odpowiednia do nurkowania
- Bezel: Stały, polerowany
-
Tarcza:
- Kolor: Czarny z wykończeniem ziarnistym
- Indeksy i wskazówki: Luminescencyjne (Super-LumiNova®)
- Okienko daty na godzinie 6
-
Mechanizm:
- Typ: Kwarcowy (Swiss Made)
- Funkcje: Chronograf, Data
-
Szkło:
- Szkło szafirowe, odporne na zarysowania, z powłoką antyrefleksyjną
-
Bransoleta:
- Materiał: Guma
- Kolor: Czarny
- Zapięcie: Zatrzaskowe
-
Dodatkowe cechy:
- ISO-certifikowana ochrona przed wstrząsami i polami magnetycznymi
- Waga: 140 g
- Szerokość paska: 21 mm
- Zakręcany dekiel
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 21 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 43 mm |
| Grubość koperty | 13 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Funkcje | Tarcza 24-godzinna,Chronograf,Data |
| Szkiełko | Szafirowe z antyrefleksem |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Czarny |
| Materiał paska | Silikonowy / Gumowy |
| Wodoszczelność | WR 200m |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |




Grawerowanie 















