Cena regularna:
2 499,00 zł
duża ilość
Opis
-
Mechanizm:
- Typ: Kwarcowy, Swiss Made, Ronda 715.
- Zasilanie: Bateria.
-
Koperta:
- Materiał: Stal nierdzewna (316L).
- Średnica: 43 mm.
- Grubość: 12 mm.
- Kształt: Okrągła.
- Kolor: Srebrny.
- Tył koperty: Zakręcany.
-
Szkiełko:
- Typ: Szafirowe.
- Powłoka: Antyrefleksyjna, odporna na zarysowania.
-
Tarcza:
- Kolor: Czarny.
- Wykończenie: Ziarniste.
- Funkcje: Datownik, luminescencyjne wskazówki i indeksy.
-
Wodoszczelność:
- Klasa: 20 ATM (200 metrów).
- Opis: Odpowiedni do nurkowania.
-
Bransoleta:
- Materiał: Skóra cielęca.
- Kolor: Brązowy.
- Typ zapięcia: Klasyczna klamra.
- Szerokość: 21 mm.
- Maksymalny obwód nadgarstka: 220 mm.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 21 |
| Wyposażenie | Dodatkowy pasek |
| Średnica koperty (dokładnie) | 43 mm |
| Grubość koperty | 12 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Funkcje | Tarcza 24-godzinna,Chronograf,Data |
| Szkiełko | Szafirowe z antyrefleksem |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Brązowy |
| Materiał paska | Skóra naturalna |
| Wodoszczelność | 10 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |




Grawerowanie 















