Cena regularna:
2 099,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
- Model: Victorinox 241975 Journey 1884
- Średnica koperty: 43 mm
- Grubość koperty: 12 mm
- Wodoodporność: 20 ATM (200 metrów)
- Mechanizm: Szwajcarski kwarcowy
- Materiał koperty: Stal nierdzewna
- Szkło: Szafirowe z powłoką antyrefleksyjną
- Kolor tarczy: Niebieski
- Bezel: Stały, stal nierdzewna
- Pasek: Guma, kolor niebieski
- Zapięcie: Tradycyjna klamra
- Funkcje: Wyświetlanie godzin, minut, sekund, datownik
- Luminescencyjne wskazówki: Tak
- Waga: 120 g
- Szerokość paska: 21 mm
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 21 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 43 mm |
| Grubość koperty | 12 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Niebieski |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data |
| Szkiełko | Szafirowe z antyrefleksem |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Niebieski |
| Materiał paska | Silikonowy / Gumowy |
| Wodoszczelność | WR 200m |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |




Grawerowanie 















