Cena regularna:
2 799,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
-
Mechanizm:
- Typ: Kwarcowy.
- Zasilanie: Bateria.
-
Koperta:
- Materiał: Stal nierdzewna.
- Średnica: 43 mm.
- Grubość: 12 mm.
- Kształt: Okrągła.
- Kolor: Srebrny z elementami różowego złota.
-
Szkiełko:
- Typ: Szafirowe.
- Powłoka: Potrójna antyrefleksyjna.
-
Tarcza:
- Kolor: Niebieski.
- Funkcje: Chronograf, datownik, wskaźnik 24-godzinny.
-
Wodoszczelność:
- Klasa: 10 ATM (100 metrów).
- Opis: Odpowiedni do pływania i nurkowania na małych głębokościach.
-
Bransoleta:
- Materiał: Stal nierdzewna.
- Typ zapięcia: Zapięcie motylkowe.
- Kolor: Srebrny.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Różowe złoto |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 21 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 43 mm |
| Grubość koperty | 12 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Niebieski |
| Funkcje | Tarcza 24-godzinna,Chronograf,Data |
| Szkiełko | Szafirowe z antyrefleksem |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Skóra naturalna |
| Wodoszczelność | 10 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | FOLD-OVER CLASP |




Grawerowanie 















