Cena regularna:
2 249,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
-
Koperta:
- Materiał: Stal nierdzewna
- Średnica: 43 mm
- Grubość: 12 mm
- Wodoszczelność: 10 ATM (100 metrów), odpowiednia do pływania i snorkelingu
- Bezel: Jednokierunkowy obrotowy, polerowany
-
Tarcza:
- Kolor: Zielony
- Indeksy i wskazówki: Luminescencyjne (Super-LumiNova®)
- Okienko daty na godzinie 6
-
Mechanizm:
- Typ: Kwarcowy (zasilany baterią)
- Ruch: Szwajcarski, analogowy
-
Szkło:
- Szkło szafirowe, potrójnie powlekane antyrefleksyjną powłoką
-
Bransoleta:
- Materiał: Stal nierdzewna
- Kolor: Srebrny
- Zapięcie: Podwójne zabezpieczenie
-
Dodatkowe cechy:
- Zakręcany dekiel
- Ochrona koronki
- Waga: 178 g
- Szerokość paska: 21 mm
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 21 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 43 mm |
| Grubość koperty | 12 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Zielony |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data |
| Szkiełko | Szafirowe z antyrefleksem |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 10 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | FOLD-OVER CLASP |




Grawerowanie 















