Cena regularna:
2 149,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
- Model: Victorinox 241918 I.N.O.X. V Ladies
- Średnica koperty: 37 mm
- Grubość koperty: 10 mm
- Wodoodporność: 10 ATM (100 metrów)
- Mechanizm: Kwarcowy, zasilany baterią
- Materiał koperty: Stal nierdzewna 316L
- Szkło: Szafirowe z powłoką antyrefleksyjną
- Kolor tarczy: Czarny
- Pasek: Wymienny paracord
- Bezel: Stały, ze stali nierdzewnej
- Koronka: Zakręcana
- Funkcje: Wyświetlanie godzin, minut, sekund, funkcja stopera, wskaźnik końca żywotności baterii (EOL)
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Szerokość paska | 18 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 37 mm |
| Grubość koperty | 10 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Szafirowe z antyrefleksem |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Czarny |
| Materiał paska | Tworzywo sztuczne |
| Wodoszczelność | 10 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Regulowane |




Grawerowanie 















