Cena regularna:
1 889,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
- Model: Victorinox 241891 Field Force Sport Chrono
- Średnica koperty: 41 mm
- Grubość koperty: 11 mm
- Wodoodporność: 10 ATM (100 metrów)
- Mechanizm: Kwarcowy (Swiss Made)
- Materiał koperty: Stal nierdzewna
- Kolor koperty: Czarny
- Bezel: Stały, polerowany
- Szkło: Szafirowe z powłoką antyrefleksyjną
- Kolor tarczy: Szaro-czarny
- Pasek: Guma, kolor czarny
- Zapięcie: Klamra standardowa
- Funkcje: Chronograf, datownik, tachymetr, wyświetlanie godzin, minut, sekund
- Luminescencyjne wskazówki i indeksy: Tak
- Waga: 94 g
- Lug width: 21 mm
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Czarny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 21 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 41 mm |
| Grubość koperty | 11 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Funkcje | Tarcza 24-godzinna,Chronograf,Data |
| Szkiełko | Szafirowe z antyrefleksem |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Czarny |
| Materiał paska | Silikonowy / Gumowy |
| Wodoszczelność | 10 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Zapięcie | Klamerka |
| Wyświetlacz | Analogowy |




Grawerowanie 















