Cena regularna:
3 899,00 zł
duża ilość
Opis
-
Koperta:
- Materiał: Stal nierdzewna
- Średnica: 42 mm
- Grubość: 10 mm
- Wodoszczelność: 10 ATM (100 metrów)
- Bezel: Dwukierunkowy, obrotowy
- Dekiel: Przeszklony, zakręcany
-
Tarcza:
- Kolor: Czarny
- Indeksy i wskazówki: Luminescencyjne (Super-LumiNova®)
- Okienko daty na godzinie 6
-
Mechanizm:
- Typ: Automatyczny
- Kaliber: Swiss Made
- Rezerwa chodu: 38 godzin
- Funkcje: Data, Godzina, Minuta, Sekunda
-
Szkło:
- Szkło szafirowe, antyrefleksyjne
-
Bransoleta:
- Materiał: Stal nierdzewna
- Kolor: Srebrny
- Zapięcie: Składane z zabezpieczeniem
- Maksymalny obwód nadgarstka: 200 mm
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 20 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 42 mm |
| Grubość koperty | 10 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data |
| Szkiełko | Szafirowe z antyrefleksem |
| Mechanizm | Automatyczny |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 10 ATM |
| Typ mechanizmu | Automatyczny |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | FOLD-OVER CLASP |




Grawerowanie 















