Cena regularna:
2 749,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
SPECYFIKACJA
Płeć
Panie, Mężczyźni
Seria producenta
Aktywny chronograf 45 mm
Nr producenta
VEZ700221
Styl
Sportowy
Waga przedmiotu
0,07 kg
Wyświetlacz
Analogowy
Ruch
Bateria (kwarcowa)
Funkcje
Chronograf, data, godzina, minuta, sekunda
Materiał obudowy
Stal nierdzewna
Szerokość obudowy
45 mm
Grubość koperty
15 mm
Kształt obudowy
Okrągły
Wodoodporność
3 ATM
Kolor obudowy
Czarny
Powierzchnia
Matowa, polerowana
Szkło
antyrefleksyjne, szafirowe szkło
Spód obudowy
skręcane, dno ze stali nierdzewnej
Kolor tarczy
Czarny, różowy
Materiał paska zegarka
Krzem
Kolor paska zegarka
Różowy
Zapięcie
Zapięcie na sprzączkę
Szerokość paska
22 mm
Maks. obwód nadgarstka
220 mm
Dane techniczne
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Czarny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 22 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 45 mm |
| Grubość koperty | 15 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Chronograf,Data |
| Szkiełko | Szafirowe z antyrefleksem |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Różowy |
| Materiał paska | Tworzywo sztuczne |
| Wodoszczelność | 3 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Zapięcie | Klamerka |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Typ kalendarza | Data |
Grawerowanie 















