brak towaru
Opis
SPECYFIKACJA
Płeć
Damski
Seria producenta
Pop Chic
Numer producenta
VEVD00219
Styl
Klasyczny
Waga przedmiotu
0,04 kg
Wyświetlacz
Analog
Ruch
Bateria (kwarcowa)
Funkcje
Godzina, minuta
Materiał obudowy
Stal nierdzewna
Szerokość obudowy
36 mm
Grubość obudowy
8 mm
Kształt obudowy
Okrągły
Wodoodporność
5 ATM
Kolor obudowy
Srebrny
Powierzchnia
Matowa, polerowana
Szkło
antyrefleksyjne, szkło szafirowe
Dół obudowy
tłoczony, spód ze stali nierdzewnej
Kolor tarczy
Krem
Materiał paska zegarka
Skóra naturalna
Kolor paska zegarka
Kremowy
Zapięcie
Zapięcie na klamrę
Szerokość paska
18 mm
Maks. obwód nadgarstka
200 mm
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Szerokość paska | 18 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 36 mm |
| Grubość koperty | 8 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Kremowy |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Szafirowe z antyrefleksem |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Kremowy |
| Materiał paska | Skóra naturalna |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |
Grawerowanie 















