Cena regularna:
2 139,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
Kolekcja: Signature
Mechanizm: Kwarcowy, szwajcarskiej produkcji
Koperta: Stal nierdzewna 316L, wykończenie dwukolorowe (złoto i srebro)
Średnica koperty: 44 mm
Grubość koperty: 13 mm
Szkiełko: Szafirowe, odporne na zarysowania
Dekiel: Stal nierdzewna, zakręcany
Wodoszczelność: 50 metrów (5 ATM)
Tarcza: Czarna z luminescencyjnymi wskazówkami i indeksami, funkcje chronografu, datownik na godzinie 4
Bransoleta: Stal nierdzewna dwukolorowa, zapięcie na klamrę motylkową
Funkcje: Chronograf, godziny, minuty, sekundy, data
Gwarancja: 2 lata
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Dwukolorowy |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 20 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 44 mm |
| Grubość koperty | 13 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Chronograf,Data |
| Szkiełko | Szafirowe z antyrefleksem |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Dwukolorowy |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Motylkowe |
| Typ kalendarza | Data |




Grawerowanie 















