średnia ilość
Opis
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Złoty |
| Średnica koperty (od-do) | 26 - 30 mm |
| Szerokość paska | 12 |
| Wyposażenie | Dodatkowy pasek |
| Średnica koperty (dokładnie) | 28 mm |
| Grubość koperty | 8 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Biały |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Szafirowe |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Złoty |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 3 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |
Grawerowanie 















