Cena regularna:
2 049,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
Kolekcja: Safety Pin
Mechanizm: Kwarcowy, zasilany baterią
Koperta: Stal nierdzewna w kolorze złotym
Średnica koperty: 34 mm
Grubość koperty: 10 mm
Szkiełko: Szafirowe, odporne na zarysowania
Dekiel: Solidny, stal nierdzewna
Wodoszczelność: 50 m (5 ATM)
Tarcza: Czerwona z motywem głowy Meduzy
Bezel: Stały, stal nierdzewna
Bransoleta: Czerwony pasek skórzany z zapięciem na sprzączkę
Funkcje: Godziny, minuty
Gwarancja: 2 lata
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Złoty |
| Średnica koperty (od-do) | 31 - 35 mm |
| Szerokość paska | 16 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 34 mm |
| Grubość koperty | 10 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Czerwony |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Szafirowe |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Czerwony |
| Materiał paska | Skóra naturalna |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |




Grawerowanie 















