na wyczerpaniu
Opis
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Złoty |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Szerokość paska | 18 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 37 mm |
| Grubość koperty | 10 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Srebrny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Szafirowe |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Czerwony |
| Materiał paska | Skróra |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Zapięcie | Klamerka |
| Wyświetlacz | Analogowy |
Grawerowanie 















