na wyczerpaniu
Opis
SPECYFIKACJA
Marka - Versace
Model - Shadow
Płeć - damski
Mechanizm - kwarcowy
Szkło - szafirowe
Koperta - stal nierdzewna
Kolor obudowy - czarny
Szerokość koperty - 39 mm
Pasek - skóra
Kolor paska - niebieski
Kolor tarczy - niebieski
Funkcje - sekunda, minuta, godzina
Wodoodporność - 5 ATM
Typ zapięcia - motylkowe
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Czarny |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Szerokość paska | 19 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 39 mm |
| Grubość koperty | 8 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Niebieski |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Szafirowe |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Niebieski |
| Materiał paska | Skróra |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Motylkowe |
Grawerowanie 















