na wyczerpaniu
Opis
SPECYFIKACJA
Płeć
Damski
Seria producenta
V-Circle
Numer producenta
VE8100519
Styl
Nowoczesny
Waga przedmiotu
0,06 kg
Wyświetlacz
Analog
Ruch
Bateria (kwarcowa)
Funkcje
Godzina, minuta
Materiał obudowy
Stal nierdzewna
Szerokość obudowy
38 mm
Grubość obudowy
7 mm
Kształt obudowy
Okrągły
Wodoodporność
5 ATM
Kolor obudowy
Srebrny
Powierzchnia
Błyszcząca
Szkło
antyrefleksyjne, szkło szafirowe
Dół obudowy
tłoczony, spód ze stali nierdzewnej
Kolor tarczy
Srebrny
Materiał paska zegarka
Stal nierdzewna
Kolor paska zegarka
Srebrny
Zapięcie
Zapięcie na klips
Szerokość paska
18 mm
Maks. obwód nadgarstka
160 mm
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Szerokość paska | 18 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 38 mm |
| Grubość koperty | 7 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Srebrny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Szafirowe z antyrefleksem |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |
Grawerowanie 















