brak towaru
Opis
SPECYFIKACJA
Płeć
Damski
Seria producenta
V-Tribute 36mm
Nr pozycji producenta
VE2P00722
Styl
Nowoczesny
Waga przedmiotu
0,05
Wyświetlacz
Analogowy
Ruch
Bateria (kwarcowa)
Rodzaj ruchu
Wyprodukowano w Szwajcarii
Funkcje
Godzina, minuta
Materiał obudowy
Stal nierdzewna
Szerokość obudowy
36 mm
Grubość koperty
8 mm
Kształt obudowy
Okrągły
Wodoodporność
5 ATM
Kolor obudowy
Złoto
Powierzchnia
Matowe, polerowane
Ustawienia
Cyrkonia
Szkło
antyrefleksyjne, szafirowe szkło
Spód obudowy
skręcane, dno ze stali nierdzewnej
Kolor tarczy
Czerwony
Materiał paska zegarka
Skóra cielęca
Kolor paska zegarka
Czerwony
Zapięcie
Składane zapięcie
Szerokość paska
18 mm
Maks. obwód nadgarstka
190 mm
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Złoty |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Szerokość paska | 18 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 36 mm |
| Grubość koperty | 8 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Czerwony |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Szafirowe z antyrefleksem |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Czerwony |
| Materiał paska | Skóra naturalna |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Zapięcie | FOLD-OVER CLASP |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Kamienie | Cyrkonie |
Grawerowanie 















