Cena regularna:
1 559,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
SPECYFIKACJA
Płeć
Damski
Numer pozycji producenta
VE1CA0123
Styl
Nowoczesny
Waga przedmiotu
0,04
Wyświetlacz
Analogowy
Ruch
Bateria (kwarcowa)
Rodzaj ruchu
Wyprodukowano w Szwajcarii
Funkcje
Godzina, minuta
Materiał obudowy
Stal nierdzewna
Szerokość obudowy
35 mm
Grubość obudowy
8 mm
Kształt obudowy
Okrągły
Wodoodporność
5 ATM
Kolor obudowy
Srebro
Powierzchnia
Matowe, polerowane
Szkło
antyrefleksyjne, szkło szafirowe
Dół obudowy
przykręcane, dno ze stali nierdzewnej
Kolor tarczy
Czarny, złoty
Materiał paska zegarka
Skóra cielęca
Kolor paska zegarka
Czarny
Zapięcie
Zapięcie na klamrę
Szerokość paska
16 mm
Maks. obwód nadgarstka
200 mm
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 31 - 35 mm |
| Szerokość paska | 16 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 35 mm |
| Grubość koperty | 8 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Szkiełko | Szafirowe z antyrefleksem |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Czarny |
| Materiał paska | Skóra naturalna |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |
Grawerowanie 















