brak towaru
Opis
SPECYFIKACJA
Płeć
Damski
Seria producenta
Tonneau Lady 24mm
Nr pozycji producenta
VE1C00822
Styl
Nowoczesny
Waga przedmiotu
0,07
Wyświetlacz
Analogowy
Ruch
Bateria (kwarcowa)
Rodzaj ruchu
Wyprodukowano w Szwajcarii
Funkcje
Godzina, minuta
Materiał obudowy
Stal nierdzewna
Szerokość obudowy
24 mm
Grubość koperty
8 mm
Kształt obudowy
Prostokąt
Wodoodporność
3 ATM
Kolor obudowy
Srebro
Powierzchnia
Matowe, polerowane
Szkło
antyrefleksyjne, szafirowe szkło
Spód obudowy
skręcane, dno ze stali nierdzewnej
Kolor tarczy
Czarny
Materiał paska zegarka
Stal nierdzewna
Kolor paska zegarka
Srebro
Zapięcie
Zapięcie motylkowe
Szerokość paska
17 mm
Maks. obwód nadgarstka
190 mm
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 20 - 25 mm |
| Szerokość paska | 17 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 24 mm |
| Grubość koperty | 8 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Szafirowe z antyrefleksem |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 3 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Motylkowe |
Grawerowanie 















