brak towaru
Opis
SPECYFIKACJA
Płeć
Damski
Seria producenta
Crystal Gleam 37 mm
Nr pozycji producenta
VAN060016
Styl
Nowoczesny
Waga przedmiotu
0,05
Wyświetlacz
Analogowy
Ruch
Bateria (kwarcowa)
Rodzaj ruchu
Wyprodukowano w Szwajcarii
Funkcje
Godzina, minuta
Materiał obudowy
Stal nierdzewna
Szerokość obudowy
37 mm
Grubość koperty
8 mm
Kształt obudowy
Okrągły
Wodoodporność
5 ATM
Kolor obudowy
Złoto
Powierzchnia
Błyszczący
Szkło
antyrefleksyjne, szafirowe szkło
Spód obudowy
skręcane, dno ze stali nierdzewnej
Kolor tarczy
Srebro
Materiał paska zegarka
Skóra cielęca
Kolor paska zegarka
Szary
Zapięcie
Składane zapięcie
Szerokość paska
18 mm
Maks. obwód nadgarstka
200 mm
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Złoty |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Szerokość paska | 18 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 37 mm |
| Grubość koperty | 8 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Srebrny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Szafirowe z antyrefleksem |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Szary |
| Materiał paska | Skóra naturalna |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | FOLD-OVER CLASP |
Grawerowanie 















