brak towaru
Opis
SPECYFIKACJA
Płeć
Damski
Seria producenta
Revive 35 mm
Nr pozycji producenta
VAI100016
Styl
Nowoczesny
Waga przedmiotu
0,10
Wyświetlacz
Analogowy
Ruch
Bateria (kwarcowa)
Rodzaj ruchu
Wyprodukowano w Szwajcarii
Funkcje
Godzina, minuta, sekunda
Materiał obudowy
Stal nierdzewna
Szerokość obudowy
35 mm
Grubość koperty
10 mm
Kształt obudowy
Okrągły
Wodoodporność
3 ATM
Kolor obudowy
Złoto
Powierzchnia
Błyszczący
Szkło
antyrefleksyjne, szafirowe szkło
Spód obudowy
tłoczone, dno ze stali nierdzewnej
Kolor tarczy
Masa perłowa, Biały
Materiał paska zegarka
Stal nierdzewna
Kolor paska zegarka
Złoto
Zapięcie
Zapięcie motylkowe
Szerokość paska
18 mm
Maks. obwód nadgarstka
195 mm
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Złoty |
| Średnica koperty (od-do) | 31 - 35 mm |
| Szerokość paska | 18 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 35 mm |
| Grubość koperty | 10 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Mother of Pearl |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Szafirowe z antyrefleksem |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Złoty |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 3 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Zapięcie | Motylkowe |
| Wyświetlacz | Analogowy |
Grawerowanie 















