na wyczerpaniu
Opis
SPECYFIKACJA
Płeć
Damski
Seria producenta
Vanity 35 mm
Nr producenta
P5Q80D702S702
Styl
Nowoczesny
Waga przedmiotu
0,05 kg
Wyświetlacz
Analogowy
Ruch
Bateria (kwarcowa)
Funkcje
Godzina, minuta
Materiał obudowy
Stal nierdzewna
Szerokość obudowy
35 mm
Grubość koperty
8 mm
Kształt obudowy
Okrągły
Wodoodporność
3 ATM
Kolor obudowy
Różowe złoto
Powierzchnia
Matowe, polerowane
Szkło
antyrefleksyjne, szafirowe szkło
Spód obudowy
tłoczone, dno ze stali nierdzewnej
Kolor tarczy
Różowy, Fioletowy
Materiał paska zegarka
Skóra naturalna
Kolor paska zegarka
Różowy, Fioletowy
Zapięcie
Składane zapięcie
Szerokość paska
18 mm
Maks. obwód nadgarstka
200 mm
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Różowe złoto |
| Średnica koperty (od-do) | 31 - 35 mm |
| Szerokość paska | 18 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 35 mm |
| Grubość koperty | 8 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Różowy |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Szafirowe z antyrefleksem |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Różowy |
| Materiał paska | Skóra naturalna |
| Wodoszczelność | 3 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |
Grawerowanie 















