Cena regularna:
2 219,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
Kolekcja: Hellenyium GMT
Mechanizm: Szwajcarski kwarcowy, zasilany baterią
Koperta: Stal nierdzewna w kolorze srebrnym
Średnica koperty: 42 mm
Grubość koperty: 10.1 mm
Szkiełko: Szafirowe, odporne na zarysowania
Dekiel: Stal nierdzewna, pełny
Wodoszczelność: 50 m (5 ATM)
Tarcza: Czarna z funkcją GMT, srebrnymi i luminescencyjnymi wskazówkami oraz indeksami
Bezel: Stały, stal nierdzewna z czarną górną krawędzią i oznaczeniami 24-godzinnymi
Bransoleta: Stal nierdzewna, szerokość 20 mm, zapięcie typu motylkowego
Funkcje: Godziny, minuty, sekundy, data, GMT (druga strefa czasowa)
Gwarancja: 2 lata
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 42 mm |
| Grubość koperty | 11 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data |
| Szkiełko | Szafirowe |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Wyświetlacz | Analogowy |




Grawerowanie 















