Cena regularna:
1 849,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
Kolekcja: Eon
Mechanizm: Kwarcowy, Swiss Made (Ronda)
Koperta: Stal nierdzewna PVD w kolorze srebrnym
Średnica koperty: 34 mm
Grubość koperty: 9 mm
Szkiełko: Szafirowe, odporne na zarysowania
Dekiel: Solidny, przykręcany
Wodoszczelność: 30 m (3 ATM)
Tarcza: Srebrna
Bezel: Obracający się pierścień wokół koperty, z możliwością zmiany wyglądu
Bransoleta: Czarny skórzany pasek z cielęcej skóry
Funkcje: Godziny, minuty
Gwarancja: 2 lata
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 31 - 35 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 34 mm |
| Grubość koperty | 9 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Srebrny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Czarny |
| Materiał paska | Skóra naturalna |
| Wodoszczelność | 3 ATM |
| Wyświetlacz | Analogowy |




Grawerowanie 















